Супервізія та Менторінг
для психологів

Це ваш особистий шлях у псі-бізнесі. Шлях, який ми пройдемо разом.

Набір у групу супервізії!

10 місяців плідної роботи для переходу на якісно новий рівень психологічної практики.

 • Illustration

  Повна одноразова оплата

  7700₴


 • Illustration

  Оплата частинами

  8000₴

  Десять платежів по 800₴

НОВА ГРУПА

Стартуємо 12 вересня 2024

Зустрічі кожен 2-й четвер місяця, 18:00-21:00

0Днів
0Годин
0Хвилин

Супервізія – це

1

Навчання

Відпрацювання базових навичок психологічного консультування та психотерапії.

2

Розвиток

Структурування знань, обмін досвідом, корисною літературою тощо.

3

Практика

Розбір кейсових випадків, відповіді на актуальні питання психологічної практики.

3

Зростання

Особиста професійна динаміка, зони найближчого розвитку.

3

Наука

Формування терапевтичного мислення, побудова гіпотез

3

Підтримка

Побудова нетворкінгу та дружнє плече колег та колежанок.

СУПЕРВІЗІЯ

Кому потрібна супервізія?

Супервізія – це ніби погляд згоди на вашу роботу з клієнтом, можливість побачити свої сильні та слабкі сторони як професіонала та скоординувати вашу подальшу роботу.

Аби стати ефективним психологом, недостатньо лише теоретичних знань та навичок задавати запитання клієнтові.
Щоб бути впевненим у своїх діях, психолог має знати, що йому є до кого звернутися та порадитися з приводу супроводу складних випадків, кому він може задати хвилюючі запитання по роботі, дотримуючись при цьому всіх правил професійної етики та конфіденційності. Супервізія буває індивідуальні та групова.

Супервізія – це моніторинг та корекція процесу терапії. Від лат. supervidere — той, хто спостерігає згори. Це спільний пошук найбільш вірних рішень або дій для отримання кращого результату психологічної допомоги клієнту.
Така форма роботи дозволяє молодим психологам збагатити свої знання, побачити додаткові шляхи дій для більш ефективного результату і не привносити на сесії з клієнтом свої особисті проблеми.


 • Куди далі?

  Труднощі, які виникли у роботі психолога, стан розгубленості, нерозуміння («Як працювати далі? Куди рухатися у супроводі цього клієнта?»)

 • Як бути?

  Хвилювання та тривоги психолога з приводу супроводу складних клієнтів, негативний контрперенос (емоції) на клієнтів.

 • Що робити?

  Невпевненість щодо коректності роботи та подальшої тактики («Чи вірно буде зробити наступним такий крок? Яку тактику обрати?»)

 • Як вчинити?

  Труднощі побудови взаємин із певним клієнтом\групою (в кожного є свій «складний типаж», але це і є ваша «зона росту»)

Індивідуальна чи Групова?

Індивідуальна буде ефективною в разі:● якщо ви не може наважитися представити кейс у групі;● якщо для вас важливий індивідуальний підхід та вся увага супервізора;● якщо важливою умовою є збереження анонімності клієнта (наприклад, якщо клієнт – відома людина або ви працюєте в установі, де «витік» інформації може бути небезпечним для вас або клієнта);● якщо супервізія потрібна терміново, а групу так швидко зібрати неможливо.

Вартість: 1700 ₴ (60 хв.)

Групова буде ефективною в разі:● якщо вам важливо побачити кейс чи розглянути запитання з різних точок зору;● якщо вам важлива думка колег різної модальності та спрямування (в групі може бути дитячий психолог, сексолог, сімейний терапевт, арт-терапевт, психоаналітик тощо);● якщо в групі ви почуваєтеся безпечніше та впевненіше;● ви ще не маєте власної практики або вона нерегулярна і вам важливо чути клієнтські історії від колег, аби «прокачувати» свої навички.

Вартість: 8000 ₴ за 10 сесій На замовлення організації: 3000 ₴ за 60 хв (від 3-х годин).

Персональний Менторінг

Illustration

В житті кожного випускника-психолога настає момент, коли він, сповнений енергії та амбіцій, переступає поріг свого вишу і….губиться у варіантах пошуку своєї професійної ідентичності. Який напрямок роботи обрати? Якому напрямку психотерапії навчатися? Йди працювати в організацію чи відкривати власну практику? Базова вища освіта відкриває безліч дверей, та як знайти свою?

В житті кожного фахівця-психолога настає момент, коли він вже пройшов певний шлях і навіть задоволений результатом, проте відчуває, що здатен на більше, прагне розвитку та розширення психологічної практики. Але який шлях обрати? Як подолати власні сумніви та страхи? Як розкрити власний потенціал та стати успішним психологом у своїй ніші?

І в першому, і в другому випадку допоможе консультація з менторінгу.
Що ж таке меторінг? Це консультації для психологів-початківців та професіоналів з побудови власної приватної практики та бренду. Менторінг дозволяє побачити себе підприємцем, власником психологічного бізнесу. Розкрити ваш особистісний та професійний потенціал. Перейти на новий рівень професійної діяльності.

 • Яким чином відбувається супровід ментора?

  Спочатку ставляться цілі на рік та найближчі місяці (професійні, особистісні, фінансові та соціальні). Після чого формується ваша ніша як професіонала. Обговорення бар’єрів та перешкод до власної мети. Регулярний моніторинг результатів, обговорення успіхів та невдач. Ментор – це наставник, колега, який може підтримати і надихнути на професійний «підйом».

 • Чим менторінг відрізняється від бізнес-консультації? 

  Ніхто так добре не знає зсередини псі-бізнес як психолог-практик, який сам пройшов цей шлях, розуміється у специфіці психологічного бізнесу, особливостях цільової аудиторії, сучасних засобах розширення клієнтської бази, формах та напрямках роботи психолога у сучасному світі тощо. 
  Ментор допомагає не лише ставити цілі і ділиться власним досвідом, а й пропрацьовувати ваші сумніви та страхи, негативні упередження, які перешкоджають вам досягти мети.

 • Які умови необхідні для супроводу ментора?

  1. Базова вища психологічна освіта (ви маєте добре розумітися в психології, адже неможливо стати висококласним фахівцем за 3 місяці);
  2. Готовність працювати над собою (стан внутрішнього налаштування та готовності до професійного зростання дуже важливий, щоб мати ресурс долати труднощі на своєму шляху);
  3. Постійний розвиток та навчання (відвідування супервізій, навчальних семінарів, читання професійної літератури; аби демонструвати зовнішню впевненість, ви повинні мати і внутрішнє наповнення).

 • Яка вартість менторського супроводу?

  Вартість: 1700₴ за 60 хв.

 • Як записатися на менторську консультацію?

  Зв'яжіться зі мною зручним способом у меню Контакти.