Про мене

Illustration

ПРО МЕНЕ

Вітаю, я Юлія Короцінська

Психологиня, Менторка та Супервізорка психологів

Моєю головною спеціалізацією є психологія емоцій та міжособистісних відносин. Працюю з підлітками та дорослими. Допомагаю налагодити контакт із самим собою, з іншими людьми та із зовнішнім світом.В психології я з 2008 року, коли ще будучи студенткою 3 курсу пішла навчатися на психотерапевта за методом символдрами та вивчати себе. Далі було ще багато навчання, індивідуальна та групова терапія, супервізії і ще багато всього. Я знаю, як непросто змінювати себе, знаходити та розбирати власні проблеми та комплекси. Але також я точно знаю, як після цього змінюється життя та внутрішній стан.
Мої головні принципи в роботі:

    Конфіденційність;

    Робота над запитом клієнта;

    Повага до особистості клієнта;

    Уникання штампів та засудження.

І хоча правила консультування та ведення психотерапії з клієнтом є універсальними, я намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб наша взаємодія була якомога ефективнішою.

Освіта

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (магістратура, аспірантура);

Інститут розвитку символдрами та глибинної психології (навчання на отримання кваліфікації психотерапевта за методом символдрами);

Український інститут психотерапії узалежнень (Курс «Сексологія»).

Українська спілка психотерапевтів (лекції Олександра Фільца та ін. з психоаналізу).

Психологічний центр «Перспектива» (навчання супервізорству в полімодальному підході).

додаткові курси

Інститут практичної психології «ЕРА» (навчання роботі з метафоричними картами, тренер Ольга Гаркавець);

Школа терапевтичної метафори «Лікар Казка» (казкотерапія дітей та дорослих; тренер Разіда Ткач);

Західноукраїнська асоціація арт-психологів та арт-терапевтів (курс «Психологічне консультування дітей та дорослих методом піскової терапії», тренер Олена Ставицька);

Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» (навчання роботі за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»);

Психологічний центр «Перспектива» (курс «Психологічна допомога постраждалим під час війни», курс «Пропедевтика психіатрії для психологів»; тренер та супервізор Оксана Зінько).

Досвід

ЗДО, ЗЗСО Департаменту освіти Вінницької міської ради (практичний психолог закладів освіти);

Медичний центр "СТАТУС" (психолог-консультант);

STEM школа Inventor Вінниця (психолог-консультант, ведуча груп та тренінгів);

Всеукраїнський громадський центр "Волонтер" (ведуча груп підтримки для дітей, підлітків, батьків та освітян за програмою "Діти та війна");

Донецький національний університет імені Василя стуса (старший викладач кафедри психології).

досягнення

Членкиня Української спілки психотерапевтів, Іституту розвитку символдрами та глибинної психології, Асоціації українських психологів та психотерапевтів.

Медіа-експертка з питань саморегуляції емоцій та міжособистісних взаємин, підвищення стресостійкостію, профілактики емоційного вигоряння.

Учасниця та спікерка численних конференцій, форумів, фестивалів із психології.

Авторка та ведуча тренінгів із саморегуляції емоцій та гармонізації міжособистісних стосунків.

Авторка понад 250 публіцистичних та 15 наукових статей з психології емоцій, вікової та педагогічної, гендерної та сімейної психології.

Менторка та супервізорка психологів-початківців.

Авторка органайзера дитячого психолога.

консультування

Переваги моїх консультацій 

В яких ситуаціях я можу вам допомогти?

● Якщо ви емігрували в іншу країну і переживаєте адаптаційний стрес.● Якщо ви відчуваєте, що спроможні на більше: в кар’єрі, соціальній реалізації, особистому житті.● Якщо ви хочете гармонійно поєднувати всі сфери життя і не вигоряти на роботі.● Якщо у вас емоційне переїдання, ви схильні "заїдати" проблеми і тривоги.● Якщо ви хочете навчитися протидіяти маніпуляціям і спілкуватися зі складними особистостями.● Якщо ви хочете легко і спокійно говорити "Ні": людям, обставинам, своїм слабкостям.● Якщо ваші емоції впливають на вашу самооцінку і не дають змоги реалізувати себе повною мірою.● Якщо ви - власник бізнесу і хочете розвинути корисні соціальні навички у себе і своїх співробітників.● Якщо ви – психолог-початківець, не знаєте з чого почати розвивати власну практику і потребуєте підтримки більш досвідченої колеги.


НЕ зможу допомогти вам у таких ситуаціях● Якщо у вас ігрова, алкогольна або наркотична залежність.● Якщо у вас є діагностовані психічні захворювання і ви потребуєте супроводу клінічного психолога.● Якщо в даний момент ви перебуваєте в ситуації гострого стресу і посттравматичного стресового розладу.● Якщо ви є військовим і потребуєте допомоги військового психолога.● Якщо ви хочете отримати від мене довідку або щоб я виступила експертом у суперечках (сімейних, судових).● Якщо ви хочете привести на прийом когось поза його волею.● Якщо ви хочете використовувати мене як важіль тиску на іншу людину або навчитися маніпуляцій.● Якщо ви зараз проходите консультації / психотерапію в іншого фахівця і хочете працювати паралельно зі мною.

icon

Регуляція емоцій

Навчу вас керувати власними емоціями, відновлюватися після тсресу та профілактувати емоційне вигоряння.

icon

Адаптація та соціалізація

Я навчу вас взаємодіяти з іншими в задоволеня. Дружити, любити, спілкуватися, творити.

icon

Відновлення

Разом ми знайдемо шляхи відновлення вашої енергії та здоров"я.

icon

Вихід з кризи

Я допоможу відшукати чи відновити сенс життя та свій особистий шлях.