Контакти

Дякую!

Я відповім вам якомога скоріше.

Can't send form.

Please try again later.

Залишилися питання?

Якщо у вас виникли запитання або запити щодо вашого ментального здоров'я, будь ласка, не соромтеся звертатися до мене.

Психотерапія є важливим інструментом для кожного, незалежно від того, чи маєте ви проблеми з ментальним здоров'ям, чи ні. Якщо у вас є якісь психологічні проблеми, ви відчуваєте перевантаження емоціями або пережили травматичний досвід, звертайтеся до мене.

 • Як відбувається типова консультація?

  Зазвичай консультація відбувається у формі бесіди. Часом я використовую психологічні техніки (робота з малюнком або метафоричними картами, пісочна терапія, тлумачення сновидінь, робота з візуалізацією тощо). Іноді можу задавати домашні завдання як то відслідкувати свій емоційний стан, спробувати провести невеличкий психологічний експеримент і змінити звичний стиль реагування, намалювати малюнок та ін.

 • Скільки триває консультація?

  Індивідуальна консультація для підлітка триває 45 хвилин, для дорослого - 50 хвилин, сімейна консультація 90 хвилин.

 • Як відбувається онлайн-консультація?

  Ми узгоджуємо дату та час, ви проводите оплату і ми зустрічаємося на зручній для нас платформі. Зазвичай використовую платформу ZOOM.

 • Що я отримаю в результаті??

  Сеанси психологічного консультування та психотерапії мають багато переваг. Консультативна терапія допомагає врятувати і покращити життя багатьох людей, які борються з певними психологічними труднощами. Консультації можуть акцентувати увагу на вашому минулому, почуттях і емоціях, думках і поведінці або на поєднанні всіх цих елементів. Звернення за консультацією - це ознака сили духу, адже це значний крок до того, щоб почати поліпшувати своє життя.

 • Скільки консультацій потрібно?

  Під час першої консультації ми обговоримо графік, який найкраще відповідає вашим потребам. Зазвичай, ми призначаємо конкретну дату і час для зустрічей один або два рази на тиждень. В залежності від запиту я можу заропонувати консультування (до 10 сеансів), короткостворокову психотерапію (до 25 сеансів) або довготривалу психотерапію (від 25 сеансів і більше).

 • Початок і завершення роботи?

  Під час першої консультації ми обговоримо умови роботи і клієнт приймає рішення чи готовий він надалі співпрацювати зі мною, а я - чи здатна допомогти йому. Це поширена практика, адже клієнту та психологові має бути комфортно співпрацювати одне з одним.Завершення роботи також обговорюється задалегідь. Якщо запит було виконано і обоє (клієнт та психолог) погоджуються з цим, то приймається колегіальне рішення про завершення роботи. В такому випадку призначається остання консультація, де будуть підведені підсумки та обговорено актуальний стан клієнта, іноді складається перспективний план життя та технік екстреної самодопомоги без супроводу психолога.Якщо клієнт вирішив з тих чи інших причин достроково завершити роботу з психологом, він обов"язково має повідомти про це психолога і прийти ще на 1 консультацію для обговорення цього рішення та підведення підсумків.

 • Які важливі правила роботи?

  Будьте щирі і чесні на сеансах, адже задача психолога допомогти вам, а не засудити чи оцінити ваші вчинки та емоції. На сеанси варто приходити вчасно. Якщо клієнт запізнюється, цей час не продовжується, а входить в повну оплату. Якщо ви проходите психотерапію, то повинні відвідувати сеанси регулярно, приходити вчасно і скасовувати сеанси лише у невідкладних випадках. Це важливо задля формування відповідального ставлення до себе та свого життя, а також підтримки відчуття стабільності та стійкого ефекту від сеансів.

icon

Контактнимй номер

+38 067 146 72 54

icon

Розшташування

УКРАЇНА, М. ВІННИЦЯ

icon

Online запит

Telegram