Органайзер

Illustration

ОРГАНАЙЗЕР ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА

750 грн

Бути дитячим психологом – дуже відповідальна та непроста справа. Але тепер у вас є надійний помічник!Відкриваючи його, Ви щоразу поринатимете в секрети дитячих душ, перипетії сімейних історій та динаміку консультативного процесу. 
Всередині на Вас чекають важливі розділи та інструменти: - згода батьків та роботу з дитиною; - анкета для збору анамнезу;- протоколи індивідуальних та сімейних консультацій;- протоколи супервізій;- антисуїцидальний контракт для роботи з дітьми та підлітками, схильними до самоушкоджувальної поведінки та суїциду. 
В цьому органайзері можете робити власні нотатки та фіксувати корисні контакти, необхідні для співпраці. Також Ви знайдете тут список рекомендованих джерел з дитячої психології та фільмів, рекомендованих до перегляду. Органайзер містить в кінці календар, в кому Ви можете робити відмітки про заплановані курси та семінари та інші важливі заходи.Цей органайзер буде корисним у роботі як для психологів, що працюють у державних установах, так і для приватних психологів.

Кількість сторінок: 224 // Обкладинка: тверда з ламінуванням // Видавництво: Твори // Автор: Юлія Короцінська // Мова: українська