КЕРУВАННЯ ЕМОЦІЯМИ // ПСИХОЛОГИНЯ ЮЛІЯ КОРОЦІНСЬКА

Експертка з психології емоцій

Ви зможете керувати власним життям через управління емоціями

Хочете подолати страхи, позбутися тривоги та назавжди забути про депресію? А сформувати стресостійкість? І, як приємний бонус: забути про те, що таке занижена самооцінка?

про мене

Хочете керувати емоціями?

Зробіть свої емоції хорошим слугою замість поганого господаря.

Мільйони людей у всьому світі не можуть повністю реалізувати свій потенціал через те, що так і не навчилися керувати емоціями. Їм просто не показали, як правильно.
Мене звати Юлія Короцінська і я експертка з психології емоцій, практикуюча психологиня, сексологиня, супервізорка в полімодальному підході та менторка психологів-початківців. Консультую з 2008 року, веду групові тренінги з 2012 року.

Моєю головною спеціалізацією є психологія емоцій та міжособистісних відносин. Працюю з підлітками та дорослими.
Допомагаю налагодити контакт із самим собою, з іншими людьми та із зовнішнім світом.

Therapy, treatment, mental health, healthcare, Meditation, healthy
 • Без знецінення

  У своїй практиці я ніколи не знецінюю клієнта та його проблеми. Сприймаю життєві труднощі клієнта не як щось, що треба прибрати, а як важливі підказки та знання, які можна використовувати для зцілення.

icon
 • Індивідуально

  Жоден психологічний стан не є ідентичним у різних клієнтів. Ось чому моя професійна мета полягає в тому, щоб адаптувати свій підхід в роботі до унікального набору обставин кожної окремої людини.

icon
 • Цілеорієнтування

  Моя позиція полягає в тому, що кожна людина має як слабкі, так і сильні сторони. Як професіонал, я зроблю все можливе, щоб усунути перші та посилити другі.

icon
 • Спільна робота

  Моє особисте сприйняття відносин між терапевтом і пацієнтом - це рівноправне партнерство зі спільними задля досягнення однієї мети. Я фасилітую і допомагаю підтримувати процес, який ми створюємо разом.