10 ознак того, що це «не ваш» партнер

10 ознак того, що це «не ваш» партнер

1. Вам не подобаються його родичі. Ваш партнер - це частина своєї сім'ї, її продукт. Він увібрав її традиції, сімейні ролі, моделі поведінки і буде відтворювати їх у ваших стосунках і своїй майбутній родині. Якщо ви відчуваєте, що вам не подобається атмосфера сім'ї партнера - з часом це буде тільки наростати.

2. Вас дратують його звички. І це можуть бути абсолютно різні звички: як він спілкується телефоном, як він спльовує слину, як спілкується з друзями, як називає вас, як залишає зубну пасту в раковині. Якщо вони дратують на початку стосунків, помножте їх на 10 - і уявіть, чи зможете ви жити разом із такою людиною? І навіть не думайте її виправляти чи переконувати себе «я звикну».

3. Ви відчуваєте неприємні емоції, перебуваючи поруч із ним\нею. Вам соромно, ви відчуваєте провину, страх або напругу. Емоційна сумісність дуже важлива. Якщо ви не відчуваєте себе розслабленою і не можете довіритися партнеру - це SOS-сигнал вашого організму. А може ви навіть маєте справу з маніпулятором, нарцисом чи психопатом, який поки що спритно приховує свою справжню натуру.

4. Ви замислюєтеся над тим, як би будувалися ваші стосунки з іншим партнером\партнеркою. Тобто, ваш мозок уже намагається «приміряти» інший образ. Ви немов відбудовуєтеся від цих стосунків або намагаєтеся порівняти їх з іншими. Значить, якісь ваші значущі потреби не знаходять задоволення.

5. У вас різні потреби. Наприклад, ваш партнер любить екстрим, а ви - тихі прогулянки парком. Рано чи пізно ви будете все більше часу проводити окремо. Так, люди з різними потребами можуть жити під одним дахом і навіть бути щасливими, але тільки якщо у них є спільна мета і достатній кредит терпіння і поваги до потреб іншого. Але все одно, на це витрачається багато ресурсу.

6. У вас різні цінності в житті. Те, чому ви готові приділяти багато часу й уваги, відрізняється від того, чому готовий присвячувати себе ваш партнер? Наприклад, ви хочете займатися кар'єрою, а він мріє про дітей. Ви хочете купити машину, а він - чергову приставку у свою колекцію. Різні цінності породжують конфлікти, конфлікти - негативні емоції, а ті, своєю чергою, віддалення одне від одного.

7. У вас немає спільних хобі та тем для розмови. Спочатку це не заважає стосункам, але з часом (коли мине дія гормонів закоханості) вам потрібне буде спільне джерело задоволення. У партнерстві важливі спільні інтереси, щоб зберігати зв'язок на рівні «людина-людина».

8. Ваш партнер належить до іншого соціального прошарку. Подібні історії красиво описані в книжках і фільмах про кохання. Але зазвичай, вони закінчуються на весіллі А яке життя чекає на героїв потім? Ніхто про це не розповідає. Натякну тільки, що у різних соціальних верств свої звички, цінності та захоплення - а це вже щонайменше 3 пункти «проти».

9. Ви вкладаєте у стосунки більше, ніж партнер. Згодом ви почнете виснажуватися, вимагати назад той емоційний або фінансовий внесок і злитися на партнера. А це явно негативний сценарій розвитку стосунків. Пам'ятайте правило 10-ти кроків: зробили свої 5 - чекаєте 5 назустріч, немає кроків у відповідь - розвертаєтеся і йдете в інший бік.

10. Ви почуваєте залежність в цих стосунках: фінансовий контроль, емоційний або сексуальний тиск, сильну прив'язаність. Навіть якщо зараз це дуже зручна, мила і приємна залежність (вам не потрібно ходити на роботу, вам подобається його пристрасть і ревнощі) - повірте, рано чи пізно вона вам набридне і почне руйнувати.